Гігієна порожнини рота Запоріжжя

Професійна гігієна порожнини рота – це важливий елемент здорового способу життя людини. У сучасному шаленому ритмі ми все рідше звертаємо увагу на якість їжі, миримося з умовами екології, що далекі він якісних, і все менше приділяємо увагу таким здавалося-б дрібницям як чищення зубів, не кажучи вже про шкідливі звички, такі як куріння. Сукупність усіх перерахованих факторів призводить до погіршення стану здоров’я зубів і слизової оболонки порожнини рота. Поява зубного нальоту і зубного каменю стають причиною кровоточивості ясен, неприємного запаху з рота, пародонтиту та, у запущених випадках, рухливості зубів різного ступеня. Тим більше наукою давно доведено взаємозв’язок наявності патогенних (шкідливих) мікроорганізмів в порожнині рота з захворюваннями серцево-судинної системи, простими словами – всі мікроби, що ми носимо в зубних відкладеннях, селяться на стінках наших судин.

Професійне чищення зубів у Запоріжжі

Проведення професійної гігієни порожнини рота в нашій клініці проводиться сертифікованими фахівцями заради вашого здоров’я.
Процедура полягає в знятті зубного каменю ультразвуковим наконечником, потім зняття нальоту з поверхні емалі пастами і полірування зубів спеціальними насадками і щіточками. Професійне чищення зубів – безболісна процедура при використанні правильного режиму потужності та охолодження ультразвукового наконечника. Також якщо пацієнт схильний до надчутливості зубів застосовуються сучасні анестезуючі препарати.
Шановні пацієнти, ми чекаємо Вас у Шевченківському районі міста Запоріжжя та подбаємо, щоб професійна чистка зубів стала для вас не покаранням, а порятунком.

Чищення зубів у Запоріжжі
Гігієна порожнини рота Запоріжжя