Імплантація зубів в Запоріжжі

Дентальний (зубний) імплант – це найсучасніший метод із заміщення відсутніх зубів серед застосовуваних у нашій стоматологічній клініці. Суть дентальної імплантації полягає в наступному: зубний імплант, який є по суті штучним коренем, встановлюється в кістку на місці відсутнього зуба і в майбутньому використовується як опора для ортопедичної конструкції, що дозволяє згодом провести відновлення зубного ряду. Ця процедура проводиться під сучасною, якісною та ефективною анестезією, за рахунок якої досягається безболісність маніпуляції.

Дентальна імплантація має ряд переваг:

    відновлюється повноцінна функція втраченого зуба або зубів;
    дентальний імплант здатний витримувати навантаження як справжній зуб;
    ортопедичні роботи, виконані на імплантатах виглядають естетичніше.

Які ж показання у дентальної імплантації? Це відсутність хоча б одного зуба. Ви напевно чули про великий список захворювань які є протипоказанням до дентальної імплантації, але в більшості випадків вони відносні і визначаються лише поточним станом. Перед операцією зі встановлення дентальних імплантів, наш стоматолог-хірург проведе повне обстеження ясен і зубів і направить Вас на комп’ютерну томографію щелеп для планування місця установки і розміру імпланта.
Імплантація зубів в Запоріжжі
У нашій клініці ми віддали перевагу системі двох етапних дентальних імплантів корейської фірми DIO. DIO – один з кращих на ринку виробників дентальних імплантів, що має 30 річну історію і використовується в практиці хірургів-імплантологів Німеччини, Італії, США, Японії, України і ще 60 країнах світу. Компанія DIO одна з небагатьох має свій дослідницький центр і сама займається розробкою і виробництвом дентальних імплантів, за рахунок чого ведеться постійний контроль продукції і досягається висока якість. Імпланти DIO – це висока якість при досить помірній вартості.
Однією з основних проблем, що не дозволяє установку дентальних імплантів є дефіцит кісткової тканини. Найчастіше ця проблема проявляється на верхній щелепі у зв’язку з її анатомічними особливостями і наявності верхньощелепної пазухи. Але в нашій клініці є рішення цієї проблеми – пластика пазухи або синус ліфтинг.
Синус ліфтинг – це операція з підняття дна верхньощелепної пазухи, за рахунок чого досягається збільшення обсягу кісткової тканини до необхідного рівня.
Найважливішим моментом після синус ліфтингу і дентальної імплантації є регулярна гігієна порожнини рота, оскільки при належному рівні гігієни остео-інтегрований дентальний імплантат може прослужити вам все життя.
Раді будемо допомогти Вам в «Стоматологічній клініці Дондік Л.» і чекаємо Вас на консультацію з питань дентальної імплантації і синус ліфтингу.