Плазмоліфтинг обличчя в Запоріжжі

Плазмоліфтинг – це сучасна косметологічна процедура, метод омолодження та лікування тканин шкіри людини.
Процедура лікувальна і має свої показання. Застосовується вона для лікування акне і постакне, вікових змін шкіри, пігментних плям, при сухості і млявості кольору обличчя, щоб підвищити пружність шкіри і її захисні функції. Також процедура показана як лікування пародонтиту першої стадії.
Ефект від процедури залежить від дотримання пацієнтом рекомендацій лікаря і курсу лікування. Курс полягає у 5 процедурах з інтервалом не більше 10 днів і не менше 7 між відвідинами. Курс повторюють через півроку. Ефект зберігається до 2-х років. Важливою умовою лікування також є дотримання дієти, оскільки за якість «ліків» відповідає пацієнт і його спосіб життя. Правильне харчування і виключення алкоголю значно підвищить цілющі властивості плазми крові.

Ефекти при дотриманні всіх умов не змусять себе чекати – глибоке живлення і зволоження шкіри, зменшення висипань, почервоніння і пігментних плям, вирівнювання кольору обличчя, підвищення пружності та еластичності шкіри. При використанні методу для лікування ясен спостерігається відновлення рівня висоти тканини до 2 мм.
Для будь-якої процедури існують протипоказання, і в цьому випадку, це декомпенсовані стани захворювань підшлункової та щитовидної залоз, алергія на гепарин, системні захворювання шкіри, вагітність і лактація, онкологія, гепатит.

Плазмоліфтинг обличчя Запоріжжя

Плазмоліфтинг – процедура ін’єкційна, вона полягає у заборі власної венозної крові пацієнта одноразовими системами і якісної її обробки в центрифузі з подальшим отриманням плазми крові (рідини де в максимальних концентраціях залишаються всі корисні речовини, фактори росту і відновлення клітин організму). Плазма вводиться під шкіру стерильною одноразовою голкою мінімального розміру, щоб зробити процедуру максимально комфортною для пацієнта. Невелике почервоніння після процедури проходить в той же день.
Плазмоліфтинг обличчя в Запоріжжі