Профілактика карієсу Запоріжжя

Карієс зубів – це захворювання, яке руйнує тверді тканини зуба (емаль, дентин і цемент), проявляється їх некрозом (загибеллю), і формуванням внаслідок цього порожнин або дефектів власне зуба.
Причин виникнення карієсу безліч, але основними є генетична схильність, загальносоматичні захворювання організму, що ведуть до ослаблення імунітету, прийом токсичних препаратів, і елементарне недотримання правил гігієни порожнини рота.
З огляду на основні причини виникнення захворювання, профілактика карієсу зубів у дітей і у дорослих полягає у якісному чищенні порожнини рота (це завжди на першому місці).
Профілактика карієсу Запоріжжя

Карієс: лікування, профілактика

Профілактика зубного карієсу – це виконання процедури чищення порожнини рота кожен день після їжі вранці і ввечері. Чистка повинна проводиться по поверхнях всіх зубів порожнини рота вимітаючими плавними рухами щітки від ясен до ріжучого краю зубів. Ціна зубної щітки і пасти не впливає на якість чистки. Жорсткість зубної щітки підбирається пацієнтом індивідуально. Раз на три місяці щітку змінюють. Вибір зубної пасти теж безмежний. У цьому випадку пацієнт керується ціновими критеріями, але все ж наша стоматологія не радить довіряти всім брендам і не купувати відбілюючі зубні пасти і пасти що мають не кремову консистенцію (пасти з великими абразивними частинками в складі при постійному використанні стирають емаль і підвищують чутливість).
Наявність каріозної порожнини будь-якої глибини є показанням до лікування, тобто чищенні порожнини і закриття її фотополімерним пломбувальним матеріалом.
Всі додаткові питання Ви можете задати фахівцям нашої клініки.