Протезування зубів в Запоріжжі

Ортопедична стоматологія – розділ стоматології, спрямований на відновлення цілісності, функціональності і естетики зубного ряду. У «Стоматологічній клініці Дондик Л.» виконуються всі види протезування досвідченим лікарем стоматологом-ортопедом.
Існує два види протезування: знімне і незнімне протезування.
Протезування зубів в Запоріжжі
Протезування зубів Запоріжжі
При незнімному протезуванні штучні коронки фіксуються на зубах постійним цементом, що відрізняє їх від знімних протезів (бюгельний протез, частковий або повний знімний пластинчастий протез), які фіксуються в порожнині рота за рахунок замкових систем, кламерів, вакууму, утвореного між слизовою оболонкою і протезним ложе. Коли коронка зуба втрачає понад 50% власних тканин це є показанням до покриття її штучною коронкою для запобігання відколів, розколів і переломів зуба.

При незнімному протезуванні в «Стоматологічній клініці Дондик Л.» використовують суцільнолиті, металокерамічні та цирконієві коронки. Мостовидні протези також відносяться до незнімного протезування. Застосовуються в умовах відсутності одного або більше зубів, відновлюючи жувальну ефективність. Опорою для такої конструкції служать крайні від відсутніх зуби. Зуб під коронку обробляється на товщину 1 – 1.5 мм., що відповідає товщині коронки. Зуби депульпуються тільки у випадку, якщо анатомічно пульпова камера розташована занадто близько до обробленої під коронку поверхні. Якщо у пацієнта відсутня велика кількість зубів і неможливо застосувати незнімне протезування, то застосовують знімне протезування. Головним завданням ортопеда є виготовлення якісного знімного протезу, до якого пацієнт швидко звикає і не використовує для додаткової фіксації клеючі пасти.