Реставрація зубів в Запоріжжі

Реставрація зубів або художня реставрація зубів має на увазі відновлення кольору і форми зуба композитним фотополімерним матеріалом. Яскравим прикладом служить відновлення зубів при ураженні їх карієсом, або травмі, зколі, дисколориті (зміні кольору) різної природи.
Художня реставрація зубів в Запоріжжі буває пряма і непряма. Пряма реставрація виконується миттєво у кріслі лікаря-стоматолога композитними пломбувальними матеріалами (в одне відвідування). Непряма реставрація полягає у відновленні кольору і форми зубів вінірами або коронками. Ці конструкції вимагають декількох відвідувань і виробляються у технічній лабораторії.
Реставрація зубів в Запоріжжі
Найчастіше ми стикаємося з першим видом реставрацій. Найскладнішою частиною процесу є підбір кольору композитного матеріалу. Після визначення кольору, лікар-терапевт виконує процедуру вклеювання фотополімера (матеріалу, що твердіє за рахунок світла лампи). Це означає, що з’єднання зуб-пломба – результат міцної вклейки і ніяких чарівних «прирощень» не існує. А існує певний протокол в залежності від використаних матеріалів, який дає якісний і довговічний результат.
Естетична реставрація на сучасному рівні дозволяє повернути природну посмішку.
Реставрація зубів

Реставрація передніх зубів Запоріжжя

Реставрація передніх зубів вимагає особливої уваги і догляду, так як виконується вона матеріалами, які більше ніж зуб схильні абразії. Це означає, щоб реставрація не втратила блиск варто використовувати спеціальні зубні пасти та щітки м’якої або середньої жорсткості. Також бажано раз на декілька років полірувати реставрацію в кріслі лікаря-стоматолога для підтримання її первинного естетичного стану.

“Стоматологічна клініка Дондик Л.” буде рада відповісти на всі Ваші питання на консультації.
Реставрація зубів в Запоріжжі