Відбілювання зубів Запоріжжя

В нашій стоматологічній клініці раді бачити щирі посмішки пацієнтів, і якщо Ви хочете поліпшити її естетику і колір – ми знаємо чим вам допомогти.
Відбілювання зубів при дотриманні рекомендацій лікаря і правильно призначеним курсом абсолютно нешкідливо і безболісно.
Процес відбілювання полягає в освітленні внутрішньої тканини зуба – дентину (з часом дентин накопичує барвники, що містяться в харчових продуктах і напоях). Емаль, що покриває зуб зверху за своєю природою прозора, при проведенні процедури відбілювання не пошкоджується, як і дентин.
Відбілювання зубів в Запоріжжя

Сучасне відбілювання зубів поділяється на два види – це домашнє відбілювання і офісне (або кабінетне).
Офісне відбілювання – це проведення процедури освітлення тканин зуба за допомогою лампи і спеціальних гелів. Результат від подібної процедури буде видно відразу, після першого ж відвідування і це плюс даного методу. Недоліками є невеликий термін збереження ефекту відбілювання (близько місяця), можливість різкого підвищення чутливості зубів, а також висока вартість процедури.
Відбілювання зубів Запоріжжя
У нашій стоматології застосовується метод домашнього відбілювання системою Opalescence. Він полягає у виготовленні індивідуальних силіконових кап на зуби, що займає 15 хвилин вашого часу. У капи вноситься гель і вони одягаються на зуби на певний час, в залежності від підібраного лікарем курсу. Курс триває в середньому 5 днів. Перевага процедури – це зменшення ймовірності підвищення чутливості зубів після відбілювання, оскільки використовуються гелі з низьким відсотком відбілюючої речовини. Результат стійкий і пацієнт має можливість в подальшому постійно його підтримувати на початковому рівні. Вартість процедури значно нижче в порівнянні з офісним відбілюванням, так як не вимагає великих матеріальних витрат з боку кабінету. Єдине, що необхідно від пацієнта – це бажання і трохи часу для білосніжної усмішки.
Звичайно, не забуваємо про правильну гігієну порожнини рота для повноцінно красивої і здорової посмішки).