Видалення зуба у Запоріжжі

Наша «Стоматологічна клініка Дондик Л.» проводить маніпуляцію видалення зуба у Запоріжжі швидко, безболісно і з турботою про пацієнта. Ціна на видалення зуба залежить від складності видалення. Наш хірург-стоматолог Дондик Олександр Олександрович може видалити зуб як простої складності, так і володіє технікою видалення зуба мудрості у Запоріжжі, видалення ретенованих і напівретенованих зубів. Видалення зуба проводиться під сучасною, якісною та ефективною анестезією, за рахунок якої досягається безболісність маніпуляції. Після хірургічного втручання наш хірург-стоматолог покладе вам у луночку спеціальні ліки для мінімізації больового та травматичного синдрому у післяопераційному періоді.
Видалення зуба у Запоріжжі
Звичайно видалення зуба – це крайній захід, якщо можливо зберегти зуб – необхідно за нього боротися. Тому наш хірург-стоматолог проводить і зубозберігаючі операції, наприклад резекцію верхівки кореня зуба. Суть даної маніпуляції полягає в тому, що б не видаляючи зуб видалити тільки інфіковану верхівку кореня зуба. Ця маніпуляція також безболісна, але не завжди можлива. Тому, для уточнення лікування, Вам необхідно звернутися в нашу стоматологічну клініку для консультації.
Хірург-стоматолог нашої клініки також виконує операції з пластики вуздечок губ і язика. Ця операція виконується за ортодонтичними показаннями.
«Стоматологічна клініка Дондик Л.» рада запросити Вас на консультацію у місті Запоріжжі.